top of page

Tantrická masáž pro ženy

Prožij sebe sama jako jedinečnou božskou bytost v náruči láskyplných doteků

Tantra je pro mě cestou sebeuvědomování skrz tělo, cestou sebepřijetí, lásky, plného vědomí, přítomného okamžiku...

 

Díky ní se můžeme spojit se svým nitrem, svou podstatou a plně přijímat a nechat se královsky opečovat bez pocitu viny nebo studu, objevovat samu sebe a užívat si své tělo v jeho přirozenosti a oslavovat jeho dokonalost a Život v něm. Ano, i Vaše tělo je dokonalé ;)

Vedle hýčkání a rozmazlování je tu i rovina sebepoznání a rozvoje. Díky 4 základním klíčům, která Vás naučím, zvýšíte úroveň prožívání sebe sama a umění být tady a teď. Můžete prohlubovat svou dovednost meditovat a relaxovat. Můžete prohloubit dovednost práce s myslí a stát se její paní, být více napojená na své tělo a jeho moudrost a skrz postupné pouštění kontroly mysli být v ženském přirozeném plynutí a důvěře ve Vaše směřování v Životě. Další rovina je prohlubování práce se sexuální (životní) energií, zvyšování erotického potenciálu a prožívání celotělových orgasmů.

 

Jak masáž probíhá?

 

Začneme úvodním rozhovorem u čaje, kde probereme Váš záměr, obsah masáže, naše hranice, úroveň nahoty, přítomné pocity... Představím Vám 4 klíče k energii, abyste měla z masáže maximum. Masáž otevírá většinou úvodní rituál uctění bohyně ve stoje nebo praxe plného vědomého dechu. Pak volím jednotlivé techniky a doteky v závislosti na Vašem záměru, na Vašich potřebách, pokročilosti a na tom, kam mě energie vede.

Používám pevný i velmi jemný dotek. Vybírám z různých postupů pro sundání stresu a napětí z těla, dále také volím dotyky, které otevírají tělo k prociťování potěšení a jeho rozšiřování z fyzického do energetického těla. Někdy také použiji horké žínky s vonnými oleji pro prohřátí a omytí nebo měkoučké kožešinky.

Součástí masáže může být i léčivá masáž yoni (ženského pohlaví). Napoprvé ji spíše ženám nedoporučuji, zvlášť když s tantrickými masážemi začínají. Záměr této intimní masáže není vyvrcholení, i když ho můžete svobodně kdykoliv prožít (a to i mimo intimní masáž). Ráda masáž doplňuji o aromaterapii. Masážní olej si vyrábím z bylin z naší zahrady.

Doba trvání od 2,0 do 4hod. Doporučuji alespoň 2,5hod. V ceně a čase je zahrnutý čas na úvodní rozhovor a čas na integraci a sdílení po masáži (cca 15 + 15min). Pokud chcete do masáže zahrnout i intimní masáž, minimální délka je 3hod, tzn 2,5hod + 15 a 15min.

CENY:

2,0h ......... 2.200Kč

2,5h ......... 2.600Kč

3,0h ......... 3.000Kč

3,5h ......... 3.400Kč

4,0h ......... 3.800Kč

Uvedené ceny jsou konečné, včetně DPH.

V případě zrušení masáže klientem méně než 24h dopředu účtuji pozdní storno ve výši 50 % z ceny masáže. 

Objednejte se

a já se Vám ozvu, co nejdříve, abychom si domluvili termín Vaší návštěvy.

Odesláním zprávy beru na vědomí Zpracování osobních údajů. a Storno podmínky.

Možná si nejste jist/a, kterou ze služeb vybrat. Nebo máte dotazy, ostych, pochyby či jiné pocity. Proto vás zvu na úvodní 20min on-line konzultaci ZDARMA, kde se seznámíme, nezávazně probereme Vaše dotazy a popř. časové možnosti.

bottom of page