top of page

Něžná pečující masáž pro ženy

Zažijte spojení se sílou a krásou vaší ženské esence skrz pečující vědomý dotek od ženy.

9_edited.jpg

Něžná pečující masáž je vytvořena s ohledem na jedinečnou krásu a sílu ženy. Každý pohyb mého doteku má záměr otevřít prostor pro vaši vlastní jemnost a zranitelnost, protože v těchto kvalitách tkví pravá síla ženskosti.

Klíčové prvky masáže:

  1. Napojení na Ženskou essenci: Prostřednictvím něžných doteků a speciálních technik vás povzbuzuji k nalézání spojení s vaší vlastní ženskou esencí. Masáž je více než fyzická relaxace – je to cesta, která vás vede k objevování své vnitřní krásy.

  2. Opečovanost a Láska: Každý okamžik masáže je věnován vašemu pohodlí a uvolnění. Vše tak, abyste se cítila opečovaně, vyživeně, milovaně, měkce, jemně, zrelaxovaně a v harmonii.

  3. Propojení s Tělem: Masáž je pozváním k propojení se se svým tělem a jeho potřebami. Přináší vám spojení se se svou vnitřní moudrostí těla a intuicí. Také pomáhá odložit stres a napětí z těla, které nám často brání v tom své tělo plně cítit a být s ním v kontaktu.

Proč vybrat Něžnou pečující masáž?

Citlivost a jemnost jsou klíčové pro plné prožívání ženské síly. Po mé masáži se můžete cítit nejen uvolněná, ale také spojená se svou vlastní ženskou plynoucí energií a s pocitem podpory od svého ženského rodu.

Nyní je čas na vás. Přijďte si užít chvíle, kdy se vaše tělo, mysl a duše spojí v jedinečném tanci něhy a péče.

Těším se na setkání s vámi na cestě k vašemu vlastnímu ženskému blahu.

Jakým částem těla se budeme věnovat, probereme před masáží. Ráda masáž doplňuji o aromaterapii. 

V ceně masáže je zahrnut čas před masáží na povídání o Vašich přáních a obsahu masáže a po masáži na integraci (cca 15 a 15min).

CENY:

2,0h ......... 2.200Kč

2,5h ......... 2.600Kč

3,0h ......... 3.000Kč

3,5h ......... 3.400Kč

4,0h ......... 3.800Kč

Uvedené ceny jsou konečné, včetně DPH.

V případě zrušení masáže klientkou méně než 24h dopředu účtuji pozdní storno ve výši 50 % z ceny masáže. 

Objednejte se

a já se Vám ozvu, co nejdříve, abychom si domluvili termín Vaší návštěvy.

Odesláním zprávy beru na vědomí Zpracování osobních údajů. a Storno podmínky.

Možná si nejste jist/a, kterou ze služeb vybrat. Nebo máte dotazy, ostych, pochyby či jiné pocity. Proto vás zvu na úvodní 20min on-line konzultaci ZDARMA, kde se seznámíme, nezávazně probereme Vaše dotazy a popř. časové možnosti.

bottom of page