top of page

Léčení jizev

Uvolňuje jizvy na fyzické, emoční i energetické úrovni a obnovuje tok energie v těle

shutterstock_716471497.jpg

I když se rána po operaci, úrazu či porodním zákroku uzdraví, zůstane po ní jizva, která může být bolavá či naopak necitlivá. Jizvy výrazným způsobem tlumí tok naší energie v těle a tím působí na naše celkové prožívání. Pokud jsou v intimních oblastech těla a v podbřišku, mohou zásadně narušovat intimní život. Stává se, že císařský řez přeruší hlavní energetické dráhy. Můžeme se cítit odpojené od pánve a nohou. Po operaci slepého střeva můžeme vlivem jizvy prožívat chronické bolesti zad nebo hlavy.

Jizvy v sobě nesou fyzický, emoční a energetický zápis z operace/zraněni. Díky velmi pomalé masáži a statickému doteku tyto místa oživujeme, zvědomujeme, aby se tyto zápisy mohly uvolnit. Zadržená energie v nich muže znova proudit tělem a místo jizvy změkne a změní barvu. S jizvou můžeme začít pracovat ihnet po zahojení otevřených ran. Nová pojivová tkáň se dále vyvíjí, mění a přizpůsobuje se tělu. Tuto fázi můžeme označit jako tvorbu vlastní jizvy. Trvá měsíce až přibližně rok (u popálenin i déle – až 3 roky).

V tomto období je důležité co nejvíce s jizvou pracovat, uvolňovat a maximálně ji přizpůsobit funkcím těla. S jizvou se ale také dá pracovat i po letech a díky neustálé obnově buněk v našem těle ji uvolnit, zatuhlá místa v horních i hlubších vrstvách rozpustit a odlepit od sebe přilepené tkáně.

 

Díky práci s jizvami můžeme znovu obnovit tok energie v těle a tím dostat do života více radosti, vitality a pohody..

 

A jak masáž probíhá?

Počet sezení závisí na velikosti a stavu jizvy. Někomu postačí 2-3 návštěvy, jiný bude potřebovat setkání více. Na začátku každého setkání si povídáme o tom, co Vás přivádí, jaké témata řeší a jaký je Vás záměr. Zodpovím otázky s ošetřením spojené, abyste se pak mohl/a ponořit do sebe. Představím Vám klíče k tomu, abyste sám/sama během masáže se svým tělem a jizvou pracoval/a.

Začínáme uzemňující masáží, abyste se uvolnil/a a cítil/a se v těle, uvolnil/a mysl. A pak postupně s průběžným svolením a pomalým vědomým dotykem se dostaneme k masáži jizvy. Po každé masáži dopřeji ženě/muži čas na integraci a sdílení.

Délka: 3hod

Cena: 3.200Kč

V ceně i čase ošetření je zahrnutý čas před masáží a po masáži (cca 30 + 30min).

Uvedené ceny jsou konečné, včetně DPH.

V případě zrušení masáže klientem méně než 24h dopředu účtuji pozdní storno ve výši 50 % z ceny masáže. 

Objednejte se

a já se Vám ozvu, co nejdříve, abychom si domluvili termín Vaší návštěvy.

Odesláním zprávy beru na vědomí Zpracování osobních údajů. a Storno podmínky.

Možná si nejste jist/a, kterou ze služeb vybrat. Nebo máte dotazy, ostych, pochyby či jiné pocity. Proto vás zvu na úvodní 20min on-line konzultaci ZDARMA, kde se seznámíme, nezávazně probereme Vaše dotazy a popř. časové možnosti.

bottom of page