top of page

Vaginální mapování

Přináší ženě nový prožitek sebe sama, zcitlivění, obnovení své kreativity a spokojenosti

6_edited.jpg

Tato technika řeší prožívání sexuality a intimních vztahů ženy. Vaginální mapování zcitlivuje tkáně v yóni (ženské pohlaví). Ta může být poškozená různými zraněními na fyzické úrovni (nástřih či natržení při porodu, chirurgický zákrok, sex pod tlakem bez lubrikace, nešetrné zavádění tampónu, znásilnění apod) ale i na úrovni emoční (hluboké zklamání ve vztazích, dovolování překračování svých hranic ze strachu, ponižování, nerespekt, hrubé zacházení, zneužívání, nevěra, nepříjemná zkušenost ze ztráty panenství, v těhotenství, při porodu či z čehokoliv týkajícího se ženství a intimity).

Jde totiž o obranné mechanismy, které jsou z mého úhlu pohledu geniální. Když prožijeme nějaké zranění a nedovolíme si celý proces s tím spojený odprožít, uzavíráme se do sebe, vytvoříme si ochranný krunýř kolem sebe, abychom už další podobnou zkušenost neprožili. Ale problém je v tom, že pak necítíme nic, ani to příjemné, radostné...

Na první pohled se může zdát, že musí jít o ženy s dramatickými traumaty. Ale není tomu tak. Takový klasický případ vaginálního zranění je opakovaný sex, kdy muž „je hotov“ a žena se teprve začne zahřívat, otevírat se, cítit potěšení.. A najednou je konec. Žena ve svém otevření je najednou zastavena, nenaplněna, sama, prázdná.. Vagína se při takové opakované zkušenosti uzavře před dalším nenaplněním. Inteligentní že? Mohou nastat pocity frustrace, nenaplněnosti, snížená citlivost při sexu nebo nechuť k němu.

A tak vaginální mapování může pomoci všechny fyzické, emoční, energetické zápisy v této oblasti uvolnit. Žena se může postupně proměňovat, začít prožívat samu sebe komplexněji, prožívat milování bez bolesti a cítit vzrušení, vášeň, oddat se mu, zvýšit svou spokojenost a propojení s partnerem. A popřípadě díky tomu být úrodnou a nadýchanou půdou pro příchod miminka a jeho zdravého vývoje.

A jak ošetření probíhá?

Doporučené jsou minimální 3 ošetření (jedno setkání opravdu nestačí). Na začátku každého setkání si povídáme o tom, co ženu přivádí, jaké témata řeší a jaký je její záměr. Zodpovím otázky, aby se pak žena mohla ponořit do sebe. Představím jí klíče k tomu, aby ona sama během něj se svým tělem pracovala. Postupuji jemně a krůček po krůčku. Dle mých zkušeností nejde zkrátka hupnout na "věc", stlačit pár bodů a myslet si, že už je vše hotovo.

Proto je první sezení hodně o sdílení a také o práci s tělem. Dotek na yóni napoprvé většinou nezařazuji. Žena si potřebuje povídat, aby cítila pochopení a bezpečí. Mluvíme o tom, jak žena umí pojmenovat pocity a spojit se s nimi, jestli si je umí vůbec uvědomit. Mluvíme o postoji k sexualitě, intimitě, svému tělu, apod. Každé další ošetření pak navazuje a obsah vzniká dle individuálních potřeb a nastavení ženy. Pracuji s pomalým vědomým dotykem a se svolením - žena je ta, která si masáž řídí. Po každé masáži dopřeju ženě čas na integraci a sdílení.

Délka: 3hod

Cena: 3.200Kč

V ceně i čase ošetření je zahrnutý čas před masáží a po masáži (cca 30 + 30min).

Uvedené ceny jsou konečné, včetně DPH.

V případě zrušení masáže klientem méně než 24h dopředu účtuji pozdní storno ve výši 50 % z ceny masáže. 

Objednejte se

a já se Vám ozvu, co nejdříve, abychom si domluvili termín Vaší návštěvy.

Odesláním zprávy beru na vědomí Zpracování osobních údajů. a Storno podmínky.

Možná si nejste jist/a, kterou ze služeb vybrat. Nebo máte dotazy, ostych, pochyby či jiné pocity. Proto vás zvu na úvodní 20min on-line konzultaci ZDARMA, kde se seznámíme, nezávazně probereme Vaše dotazy a popř. časové možnosti.

bottom of page