top of page

MÉ ZKUŠENOSTI A DARY

Jsem celostní masérka, bodyworker a koučka

Pavlína Jančová - tantra masérka, bodyworker a koučka intimity - o mě

Tělo a jeho možnosti mě zajímalo už od mala. Šly mi různé sporty a nejvíc mě bavil tanec, neomezené možnosti pohybu a svoboda v něm. V 18 letech jsem se začala vést lekce aerobiku a tance. Vedení lekcí jsem se věnovala 12 let. A skončila s ním ve chvíli, kdy jsem cítila, že mi v něm chybí hloubka a propojení s psychikou. A tak začala má cesta noření se do neurovědy, mindfulness, vědomé práce s tělem a wellbeing.

Osobním a duchovním rozvojem se profesně věnuji od roku 2010, kdy jsem se začala věnovat koučování. Stala jsem se certifikovanou koučkou ACC u Mezinárodní federace koučů.​ Tahle etapa mě vedla do porozumění fungování mozku, nabourání mých nefunkčních přesvědčení o světě a o sobě a schopnosti nacházet řešení místo babrání se v problému.

K vědomé práci s tělem a Tantře jsem se dostala ve chvíli, kdy mi v koučování vedle práce s myslí chyběla práce s podvědomými vzorci, potlačenými emocemi, tělem, intuicí, energií, duší apod. Jedno doplnilo druhé a nyní oba přístupy kombinuji a zároveň obohacuji o další a další tak, jak studuji a poznávám příbuzné obory (jóga, mindfullness, sensing body, somatic experiencing, biodynamika,...).​

V roce 2017 jsem vystudovala roční školu Umění tantrické masáže u Johna Hawkena. Dále jsem prošla mnoha semináři a výcviky u různých tantrických učitelů v České republice i zahraničí: Dark eros, Multiorgasmická žena, Osvobození pánve, Sex magic Alchymie transformace, De-armouring (emoční odzbrojování těla), Vědomé BDSM a další a další.

Jeden z momentů, kdy se všechno toto studium a praxe projevily, byl můj porod. Dostala jsem požehnání porodit svou dceru Marianu doma v bezpečí a intimitě, tichu a klidu, v totálním ponoru do těla a odevzdávání všeho do rukou toho, co mě přesahuje. A vlastně celé mateřství mi přináší daleko hlubší vhledy o sobě. Někdy jsem fakt nemožná a nevědomá :) Ale vím, že díky těmto projevům můžu vidět a léčit to, co mi už neslouží a být spokojená máma a žena.

Jsem také partnerkou svého tvořivého muže Pavla. Vztahy obecně považuji za jeden nekonečný výcvik, natož vztah partnerský. Díky vlastní zkušenosti vím, jaké to je uzdravovat svá zranění od mužů. A věřím, že díky seberozvoji můžeme prožívat naplněné a láskyplné vztahy, které jsou podporou pro naše tvoření a práci.

Mé dary duše jsou: tvůrce, moudrost (hlavní) a síla, láska (vedlejší). Tvůrce pomáhá druhým se uzemňovat, učí je si skrz propojení s tělem užívat fyzickou realitu, prožívat a bavit se. Moudrost umí naslouchat tomu, co je mezi řádky, a vidět více úhlů pohledu a řešení, napojit se na univerzální pravdu vesmíru a napojovat druhé na vlastní intuici a vnitřní moudrost. Síla neboli Nakopávač umí motivovat druhé, posilovat jejich odvahu a sebevědomí, vzbudit v nich chuť překonávat překážky a někdy i zbořit vše staré a nefunkční. Díky lásce umím probouzet sebelásku v druhých, vytvářím bezpečný energetický prostor, ve kterém se ostatní cítí bezpodmínečně přijímání a léčím druhé skrz pouhou přítomnost.

Mým záměrem je Vám zprostředkovat hluboké napojení se na sebe a své zdroje, aktivovat a rozpohybovat Život v sobě. Jsem opakovaně okouzlena moudrostí Existence a našimi nekonečnými možnostmi růstu bez vytváření tlaku a přehnaného úsilí.

Je to parádní jízda, když sami sobě přestaneme překážet.

Máte na mě dotazy nebo si nejste jisti, jestli já či mé služby jsou ty pravé pro Vás? Můžete využít 20min on-line konzultaci zdarma. Během 20 minut se seznámíme, probereme Váš záměr, Vaše dotazy a popř. časové možnosti. Spojíme se on-line.

Pavlína Jančová - tanečnice, tantra masérka a koučka intimity
Pavlína Jančová - máma, tantra masérka a koučka intimity
Pavlína Jančová - tantra masérka, koučka intimity a žena milující přírodu
Pavlína Jančová - tantra masérka a koučka intimity
bottom of page