top of page

Tantrická masáž pro muže

Nech odejít stres a napětí, prožij hluboké uvolnění a opravdu kvalitní relax

13_edited.jpg

Tantra je pro mě cestou sebeuvědomování skrz tělo, cestou sebepřijetí, lásky, plného vědomí, přítomného okamžiku...

 

Díky ní se můžeme spojit sami se sebou, svou podstatou a plně přijímat, nic neřešit, odložit starosti, objevovat sám sebe a možnosti prožitku skrze tělo v jeho přirozenosti a nechat se královsky opečovat od ženy, která Vás přijímá takové, jací jste, a nic po Vás nechce ;)

 

Vedle pečování a vypnutí hlavy je tu i rovina sebepoznání a rozvoje. Díky 4 základním klíčům, která Vás naučím, zvýšíte úroveň prožívání sám sebe a umění být tady a teď. Můžete prohlubovat svou dovednost meditovat a relaxovat. Můžete prohloubit dovednost práce s myslí a stát se jejím pánem, být více napojený na své tělo a jeho moudrost a skrz postupné pouštění kontroly mysli být ve větším nadhledu, síle a klidu v Životě.

Další rovina je prohlubování práce se sexuální (životní) energií, zvyšování erotického potenciálu a prožívání celotělových orgasmů. Můžete se tak stát lepším milencem a posunout prožívání intimity s partnerkou na novou úroveň.

Jak masáž probíhá?

Začneme úvodním rozhovorem u čaje, kde probereme Váš záměr, obsah masáže, naše hranice, úroveň Vaší nahoty, přítomné pocity... Představím Vám 4 klíče k energii, abyste měl z masáže maximum. Masáž otevírá většinou úvodní rituál uctění ve stoje nebo praxe plného vědomého dechu. Pak volím jednotlivé techniky a doteky v závislosti na Vašem záměru, na Vašich potřebách, Vaší pokročilosti a na tom, kam mě energie vede.

Používám pevný i velmi jemný dotek. Vybírám z různých postupů pro sundání stresu a napětí z těla, dále také volím dotyky, které otevírají tělo k prociťování potěšení a jeho rozšiřování z fyzického do energetického těla. Někdy také použiji horké žínky s vonnými oleji pro prohřátí a omytí nebo měkoučké kožešinky.

Součástí masáže může být i léčivá masáž lingamu (mužského pohlaví). Záměr této intimní masáže není vyvrcholení, i když ho můžete svobodně kdykoliv prožít (a to i mimo intimní masáž). Proto pokud očekáváte erotickou masáž, kde jsem středem Vaší pozornosti já a má cíl (dosažení orgasmu), neobjednávejte se. Během masáže jsem oblečená.

Doba trvání od 2 do 5hod. Doporučuji alespoň 3hod.

V ceně a čase je zahrnutý čas na úvodní rozhovor a čas na integraci a sdílení po masáži (cca 15 + 15min).

Pokud chcete do masáže zahrnout i intimní masáž, minimální délka je 2,5hod, tzn 2hod + 15 a 15min.

CENY:

2,0h ......... 2.500Kč

2,5h ......... 3.000Kč

3,0h ......... 3.400Kč

3,5h ......... 3.800Kč

4,0h ......... 4,200Kč

5,0h ......... 4,800Kč

Uvedené ceny jsou konečné, včetně DPH.

V případě zrušení masáže klientem méně než 24h dopředu účtuji pozdní storno ve výši 50 % z ceny masáže. 

Objednejte se

a já se Vám ozvu, co nejdříve, abychom si domluvili termín Vaší návštěvy.

Odesláním zprávy beru na vědomí Zpracování osobních údajů. a Storno podmínky.

Možná si nejste jist/a, kterou ze služeb vybrat. Nebo máte dotazy, ostych, pochyby či jiné pocity. Proto vás zvu na úvodní 20min on-line konzultaci ZDARMA, kde se seznámíme, nezávazně probereme Vaše dotazy a popř. časové možnosti.

bottom of page