top of page
Vyhledat

Intimita v očním kontaktu


Intimita v očním kontaktu - blog - Pavlína Jančová - Jak se skrze oční kontakt můžeme dostávat k sobě a do propojení s druhým člověkem..
Jak často se díváme dlouze do očí?

Stalo se v masérně... S mou klientkou nás proces během tantrické masáže vedl do spočinutí v očním kontaktu. Tak jsem si koukali do očí a nechaly "to" pracovat. Poslední půl hodinu jsme nedělaly nic jiného a obě pozorovaly, jak se závoje masek a brnění rozpouštějí a otevírá se hlubší spojení a intimita, měkkost a lidskost. Bylo tam toho spousta, co se dělo.. a ten příjemný pocit ve mě dozníval ještě dlouho potom. Trochu jsem zapomněla, jak mocná tato praktika je.


A co ty? Jak často se někomu díváš dlouze do očí bez mluvení a rozptylovaní něčím venku? Tohle je jedna z praxí, ke které nic nepotřebujeme a můžeme si ji dopřávat doma My jsme zvolily leh na boku pro větší uvolnění. Shodly jsme se, že to chceme přinést i domů a praktikovat s partnerem. Že to může být jedna z možností, jak se propojit a naladit na milování.


Je úžasné, kolik možností ve vědomé práci s tělem máme. Tento "nástroj" máme stále u sebe, resp. bydlíme v něm, je tak stále s námi a my s ním. Proto otevřeme-li se a začneme mu naslouchat, získáme neomezený zdroj informací a moudrosti. U mě můžete zažít Tantrickou masáž pro ženy i muže, Vaginální mapování a Léčení jizev a další techniky vědomé práce s tělem. Nebo přijít na některý z mých seminářů či tančíren.
Comments


bottom of page