top of page

čt 23. 5.

|

Rokycany

Taneční flow pro ŽENY v Rokycanech

Tanec a cvičení pro zdraví a krásu žen. Plynutí a pohyb je nám ženám přirozený a podporuje naši přirozenou obnovu energie.

Taneční flow pro ŽENY v Rokycanech
Taneční flow pro ŽENY v Rokycanech

Čas a místo

Další termíny 4

23. 5. 2024 17:00 – 18:30

Rokycany, Masarykovo náměstí 86/1, 338 01 Rokycany

O události

Chci tvořit pro ženy bezpečný prostor pro rozkvétání našeho ženství skrze zdravý pohyb. A proto se část lekce budeme věnovat tanci, pak cvičení pro podporu pružného pánevního dna, vyváženou hladinu hormonů, omlazení našeho obličeje, spojení s sebou sama a zklidnění v relaxaci. 

Nebudeme se učit taneční choreografii. Nechci vám zatěžovat hlavu a naopak vás podpořit v tom být ve svém těle a prožitku. A tak vás vždy pozvu do základního malého pohybu, který budeme postupně zvětšovat, přidávat paže,... Zkrátka plynout a hrát si s tělem dle rytmu a pocitu. Tak jak je naší ženskou přirozeností.

Nezáleží na vašich tanečních zkušenostech. Každá z nás tančit umí. Někdy potřebujeme jen čas a opakování, abychom to v sobě objevily. Nebojte, nebude to nic složitého.

Lekce bude trvat 90min každý čtvrtek od 17:00 - 18:30 a 18:40 - 20:10  v Krásném krámku, Masarykovo náměstí 86/1, 337 01 Rokycany.

Přihlásit se můžete ve FB skupině Taneční flow pro ženy.

S sebou:

  • jógamatku
  • pohodlné oblečení
  • obuv do sálů, popř. můžete být naboso
  • pití
  • deku (na závěrečnou relaxaci)

Cena:

250,-/os

Těším se na setkání v pohybu a plynutí .

Sdílet událost

bottom of page