top of page

so 20. 5.

|

ŽIVÁ Velryba, Březina

Krásná a smyslná – tantrický prožitkový workshop pro ženy

Obohatíme svůj vztah se svým tělem, budeme prozkoumávat svou sexuální energii a rozvíjet své ženství v oblasti intimity a potěšení.

Krásná a smyslná – tantrický prožitkový workshop pro ženy
Krásná a smyslná – tantrický prožitkový workshop pro ženy

Čas a místo

20. 5. 2023 10:00 – 18:30

ŽIVÁ Velryba, Březina, Březina 145, 338 24 Březina, Česko

O události

Jaké místo má ve tvém životě POTĚŠENÍ? Jak hluboce si užíváš svou SEXUALITU?

Naše sexualita je stejně důležitá jako jakýkoli jiný aspekt vašeho bytí. Milující sexuální kontakt je životně důležitý pro naši emocionální, fyzickou a energetickou pohodu. Potěšení je naším právem. Když žijeme život s tímto vědomím a když překypujeme orgasmickou blažeností, můžeme si vzít cokoli. Tento workshop nás provede cestou znovuobjevení této naší části.

Nejde jen o sexuální krátkodobé uspokojení, ale o to, jak sexuální praktiky uchopit jako duchovní praxi, která rozvíjí celou naši bytost a ovlivňuje naši realitu. Jak díky nim být více ve spojení sama se sebou a se svou kreativní energií. Jak si umět vytvořit příjemný, blažený, krásný pocit bez ohledu na situaci, ve které se nacházíme. Jak se cítit smyslná, sexy, milovaná, chtěná a mocná.

Možná se ti stává, že nedostáváš od partnera to, co bys chtěla. Víš to ale ty sama?

Někdy máme pocit, že až přijde princ na bílém koni, díky němu se staneme sexuální bohyní a budeme prožívat hluboké orgasmy a nadpozemské spojení. Může se to tak stát 😊 Ale kdybychom nechtěly na muže z pohádky čekat, můžeme vzít zodpovědnost za své prožívání sexuality do svých rukou a prožívat potěšení a smyslnost každý den ve své práci, ve vztazích, ve chvílích o samotě nebo ve spojení s partnerem.

Tento tantrický workshop vám umožní prožitek a poznání vaší vlastní energie. Na workshopu budeme každá ve svém tempu prozkoumávat své tělo, jeho možnosti a tajemství, své omezující vzorce a staré emoce, které brání naplno užívat svou smyslnost a opravdovou blízkost. Jako ženy máme v sobě nekonečný zdroj potěšení. Ale někdy se skrývá pod vrstvami studu, podmíněnosti a bolesti. Vaše nově nalezená božská energie může prohloubit intimitu ve vašem partnerském vztahu i vztahu sama k sobě.

Ženská skupina má velkou sílu, pokud se ženy dokážou potkat ve své opravdovosti a otevřenosti, namísto dnes časté rivality. Své kvality můžeme využít k vytvoření bezpečného léčivého prostoru, ve kterém bude možné znovu se spojit se zapomenutým a potlačovaným ženstvím v nás a cítit se podporovaná a milovaná. Mužský svět orientovaný na výkon a cíl potřebuje více žen, které jsou v kontaktu sami se sebou a podporují se navzájem ve svém plynutí, přirozenosti a tvořivosti. U nás přesně takový prostor společně vytvoříme. Prostřednictvím tantrického učení a jeho technik rozdmýcháme oheň krásy a smyslnosti v každé z nás.

Tento jednodenní prožitkový workshop pro ženy Krásná a smyslná je určen všem ženám, které, chtějí:

- obohatit svůj vztah se svým tělem,

- objevit a prozkoumávat svou sexuální energii,

- prožívat svou sexualitu s partnerem či single na hlubší úrovni,

- rozvíjet své ženství v oblasti intimity a potěšení,

- pochopit, co ženské tělo a naši sexualitu otevírá a co naopak zavírá,

- zažít podporu ženského kruhu a sesterství,

- naučit se jednoduché techniky, které si mohou odnést do běžného života,

- zažít bezpečný léčivý dotek v léčivém poli žen,

- cítit se smyslně, uvolněně, hravě, lehce a samy sebou.

Probuďte a rozšiřte úrovně vědomého spojení se svou vnitřní moudrou ženou.

Na tomto workshopu nepracujeme s nahotou. Oblečeny se můžeme cítit více v bezpečí a díky tomu se více uvolnit a obnažit uvnitř sebe sama.

Tento workshop volně navazuje na úvodní workshop Krásná a spokojená, kde jsme navázaly kontakt se svým tělem a ženskou silou a prohlubovaly své ženské kvality. Doporučujeme ho mít za sebou, ale není to podmínkou. Možná máte zkušenost s jinou formou napojení se na své tělo a ženství.

KDY: sobota 20. 5. od 10h do cca 18:30h

CENA: 1 650 Kč

PŘIHLÁŠKA: https://www.cestadoteku.cz/kurzy-seminare-workshopy/

Vaše přihláška je platná po zaplacení zálohy ve výši 1000 Kč na č. účtu: 2701916889/2010.

V případě zrušení semináře např. kvůli pandemii Covid bude záloha vrácena.

KDE:

Živá Velryba, Březina u Rokycan 145 (bývalý objekt lesní školy, který je postupně zútulňován svépomocí a z recyklovaných materiálů - více níže).

google mapy: https://goo.gl/maps/TKv9JSUWb1k7pf9Z6

Sjezd k ŽIVÉ Velrybě je hned na křižovatce v Březině, kde se setkávají směry Radnice, Osek, Volduchy. Některé navigace navádějí chybně přes zámek. Kdybyste bloudili, zavolejte 776 039 131 Pavlína.

S SEBOU:

  • Zápisník a psací potřeby,
  • pohodlné oblečení,
  • polštářek, na kterém můžete      sedět na zemi,
  • deku,
  • teplé ponožky,
  • přezůvky,
  • šátek,
  • uzavíratelnou láhev na vodu,
  • jídlo na společný stůl.

K obědu bude k dispozici vegetariánská polévka za 50 Kč. Teplé i studené nápoje (v ceně) pro Vás budou připraveny po celý den. V místě není obchod ani restaurace.

KDO JSME:

Bára Fuks Chmelíková: koučka intimity a bodyworkerka www.cestadoteku.cz/nas-tym/

Pavlína Jančová, celostní masérka a koučka intimity, průvodkyně vědomým tancem https://www.pavlinajancova.com/o-me

-----------------------------------------

O prostoru ŽIVÁ Velryba:

Sdílíme přírodní prostor v Březině u Rokycan, vracíme se zde k řemeslům, přírodě a spolupráci. Vnitřní prostor si ještě zaslouží péči a postupně ho zútulňujeme svépomocí a z recyklovaných materiálů. Je to místo, které máme dočasně k dispozici a je jen pro naši rodinu až moc velké. Tak zveme další dětské a dospělácké skupiny, aby se tady scházeli, hráli si, vzdělávali se, poznávali přírodu,... Hostíme tady také různé koncerty, bubnování, tématické večery, mužské a ženské kruhy, taneční večery, rituály, potní chýše… ŽIVÁ Velryba se rozkládá na hraně krásného parku a lesa, kde se nachází magické prastaré hradiště.

Sdílet událost

bottom of page