top of page

so 11. 2.

|

Březina

Kakaový rituál a tanec pro Ženy

Kakao otevírá srdeční centrum a smyslové kanály. Podpoří nás v uvolnění a odevzdání se tanci tak, jak naše tělo i duše potřebují.

Kakaový rituál a tanec pro Ženy
Kakaový rituál a tanec pro Ženy

Čas a místo

11. 2. 2023 17:00 – 20:00

Březina, Březina 145, 338 24 Březina, Česko

O události

Milé Ženy,

s radostí vás zvu na další taneční prožitek. Strávíme tento podvečer se šálkem kakaa, hudbou, sami se sebou i ve sdílení s dalšími ženami... Bude to hodně o svobodném projevu skrz tělo a podpoře ženské plynoucí enegie, o velkých ale i miniaturních pohybech, které jdou do hloubky, a o tom, pro co si každá z vás přijde a co na místě vznikne. Při příznivém počasí můžeme tancovat na naši terase a užit si propojení s přírodou. V krbu bude plát oheň.

KAKAO otevírá srdeční centrum a smyslové kanály. Podpoří nás v uvolnění a odevzdání se tanci tak, jak naše tělo i duše potřebují. Tanec je skvělým nástrojem k propojení se sebou, může vést k prožitkům extáze či k niterní meditaci v pohybu. Může mít také transformační potenciál. Záleží na našem záměru, s čím na tanec přijdeme a čemu se otevřeme. Skrze pohyb, dech a rytmus pomáhá lidem uvolnit “negativní” energie, které si v sobě nosíme a které nás následně oslabují. Můžeme je vytančit a rozproudit v těle energie radosti, hojnosti, blaženosti…

Kakaové boby obsahují výjimečně vysoké koncentrace antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek jako jsou vitaminy, minerály a esenciální aminokyseliny a pomáhají tak zvládat např. stres, únavu a deprese.

Poprvé ochutnáme ceremoniální kakao od Cacao Amaité vyrobené z jednoho z nejlepších bobů na světě: původního bobu Oriollo z mayských zemí (Jižní Amerika), které bylo pěstováno od semínka pro tento rituální účel a dlouholetou tradici.

Jak to bude PROBÍHAT: Na začátku se usadíme do seznamovacího kruhu. Poté si vědomě vychutnáme šálek kakaa. Pak sestoupíme do našeho těla a odevzdáme se volnému tanci s mým jemným provázením. Na závěr posdílíme opět v kruhu. Po tanci a sdílení bude prostor připravený na přátelské povídání u ohně a společného stolu. Po celou dobu bude k dispozici voda a čaj na pití.

To, jak se budete pohybovat nebo si sednete či lehnete, je čistě na vás. Nikdo nehodnotí, jak tančíte. Dovoleno je, v rámci zachování bezpečí zúčastněných, cokoliv. Vše je zároveň dobro-volné a nemusíte nic.

URČENO pro ženy každého věku a různých či žádných tanečních zkušeností (i tanec doma v obyváku se počítá ;))

MÍSTO: u ŽIVÉ Velryby, Březina 145 (sjezd v křižovatce Volduchy-Břasy-Osek) google mapy: https://goo.gl/maps/TKv9JSUWb1k7pf9Z6 !!!POZOR!!! Některé navigace navádění cestou přes zámek, která není průjezdná. Tedy mrkněte do mapy. (Kdybyste bloudili zavolejte mi 776 039 131)

CENA: 400,-

PŘIHLÁŠKY: sms na mé číslo 776039131 (kapacita omezena)

S SEBOU: Volné oblečení pro svobodný pohyb, přezuvky a láhev s pitím.

Je možné zde i přespat (200,-/noc/os).

Těším se na společné bytí a tvoření

Pavlína Jančová průvodkyně v oblasti intimity, vztahů a ženství

Sdílet událost

bottom of page