top of page

so 27. 5.

|

Studio Balance

Kakaová vědomá párty pro ženy i muže

Kakao otevírá srdeční centrum a smyslové kanály. Podpoří nás v uvolnění a odevzdání se tanci tak, jak naše tělo i duše potřebují.

Kakaová vědomá párty pro ženy i muže
Kakaová vědomá párty pro ženy i muže

Čas a místo

27. 5. 2023 17:00 – 20:00

Studio Balance, Kollárova 862/34, 301 00 Plzeň 3, Česko

O události

Milé Ženy, drazí Muži,

s radostí vás zvu na další taneční prožitek. Strávíme tento podvečer se šálkem kakaa, hudbou, sami se sebou i ve sdílení s dalšími ženami... Bude to hodně o svobodném projevu skrz tělo a rozpohybování stagnující enegie v těle.

KAKAO otevírá srdeční centrum a smyslové kanály. Podpoří nás v uvolnění a odevzdání se tanci tak, jak naše tělo i duše potřebují. Tanec je skvělým nástrojem k propojení se sebou, může vést k prožitkům extáze či k niterní meditaci v pohybu. Může mít také transformační potenciál. Záleží na našem záměru, s čím na tanec přijdeme a čemu se otevřeme. Skrze pohyb, dech a rytmus pomáhá lidem uvolnit “negativní” energie, které si v sobě nosíme a které nás následně oslabují. Můžeme je vytančit a rozproudit v těle energie radosti, hojnosti, blaženosti…

Kakaové boby obsahují výjimečně vysoké koncentrace antioxidantů a dalších zdraví prospěšných látek jako jsou vitaminy, minerály a esenciální aminokyseliny a pomáhají tak zvládat např. stres, únavu a deprese.

Ochutnáme ceremoniální kakao od Cacao Amaité vyrobené z jednoho z nejlepších bobů na světě: původního bobu Criollo z mayských zemí (Jižní Amerika), které bylo pěstováno od semínka pro tento rituální účel a dlouholetou tradici.

Jak to bude PROBÍHAT: 

Na začátku se usadíme do seznamovacího kruhu. Poté si vědomě vychutnáme šálek kakaa. Pak sestoupíme do našeho těla a odevzdáme se volnému tanci s mým jemným provázením. Na závěr posdílíme opět v kruhu. 

To, jak se budete pohybovat nebo si sednete či lehnete, je čistě na vás. Nikdo nehodnotí, jak tančíte. Dovoleno je, v rámci zachování bezpečí zúčastněných, cokoliv. Vše je zároveň dobro-volné a nemusíte nic.

URČENO pro ženy a muže každého věku a různých či žádných tanečních zkušeností (i tanec doma v obyváku se počítá ;))

MÍSTO: Studio Balance, Kollárova 34, Plzeň

CENA: 500,- (platba předem na účet 1015455811/5500)

PŘIHLÁŠKY: přes tlačítko Přihláška níže a platbu na účet

S SEBOU: Volné oblečení pro svobodný pohyb, přezuvky a láhev s pitím.

Těším se na společné bytí a taneční flow

Pavlína

Sdílet událost

bottom of page